يكشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ - Sunday 25 September 2022
ايران امروز
iran-emrooz.net | Mon, 19.09.2022, 17:27

درخواست الیاس حضرتی از رئیسی: دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را بدهید

الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتمادملی و مدیر گروه رسانه‌ای اعتماد، در نامه‌ای سرگشاده خطاب به سیدابراهیم رئیسی با اشاره به درگذشت مهسا امینی صدور دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را خواستار شد‌.

به گزارش اعتمادآنلاین، مشروح نامه الیاس حضرتی خطاب به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

با سلام و خداقوت به رئیس‌جمهور محترم جناب حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی

ملت و حکومت ما روزهای تلخ، سخت و سرنوشت‌سازی را از سر می‌گذراند. لازمه گذر از این روزها، توانایی گرفتن تصمیمات مهم و تاریخی است و مسئولیت این امر بر دوش جنابعالی قرار دارد.

چند روز اخیر و به واسطه فوت خانم مهسا امینی قلب میلیون‌ها ایرانی جریحه‌دار شده است و نگاه مردم و تاریخ به واکنش رسمی حکومت است.

ضمن قدردانی از تماس و ابراز تاسف و اظهار همدردی جنابعالی به عنوان رئیس‌جمهور مملکت با خانواده مرحومه، از شما تقاضا دارم برای آرام کردن قلب‌های زخم خورده و آرامش روح عزیز و دختر از دست رفته‌مان، مقتدارنه دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را دهید، گشتی که به عقیده اغلب حقوق‌دانان واجد اعتبار حقوقی نیست. با تمام توان پای این تصمیم مهم و تاریخی خود بمانید، باشد که چنین تصمیمی موجب تسلی خاطر ملت شود و به نوعی تقدیر را به شکل دیگری رقم بزند.

در آخر برای سفری که در پیش دارید آرزوی توفیق دارم و از خداوند‌ متعال اراده‌ای قوی‌تر در جهت اتخاذ تصمیماتی در راستای احقاق حقوق ملت عزیز ایران خواستارم. 

ايران امروز (نشريه خبری سياسی الکترونیک)
«ايران امروز» از انتشار مقالاتی كه به ديگر سايت‌ها و نشريات نيز ارسال می‌شوند معذور است.
استفاده از مطالب «ايران امروز» تنها با ذكر منبع و نام نويسنده يا مترجم مجاز است.
Iran Emrooz©1998-2022