سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15 June 2021
ايران امروز
iran-emrooz.net | Mon, 07.06.2021, 19:48

پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران در مقابل بحرین

دیدار تیم‌ملی فوتبال ایران و بحرین با برتری ۳ گله شاگردان اسکوچیچ به پایان رسید. با این نتیجه تیم‌ملی با یک بازی کمتر نسبت به بحرین به رده دوم گروه C مقدماتی انتخابی جام جهانی رسید.

به گزارش ایسنا، تیم‌ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۱ امشب (دوشنبه) در چارچوب بازی‌های گروه C مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف بحرین رفت. این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود شاگردان اسکوچیچ به پایان رسید تا ایران بالاخره در خاک بحرین این تیم را شکست دهد و طلسم منامه شکسته شود.

ایران تاکنون ۶ بار در خاک بحرین به مصاف این تیم رفته بود که حاصل آن ۴ باخت و ۲ تساوی بود و برد امشب (دوشنبه) شاگردان اسکوچیچ نخستین برد تیم‌ملی در بحرین بود.

در این دیدار سردار آزمون در دقایق ۵۴ و ۶۱ و طارمی در دقیقه ۷۹ برای تیم‌ملی گل‌زنی کردند. شاگردان اسکوچیچ با این برد باارزش ۱۲ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به بحرین در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت. عراق هم با تعداد بازی برابر نسبت به ایران و با ۱۴ امتیاز صدرنشین گروه C است.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی ایران تیمش را با ترکیب علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، احسان حاجی صفی، شجاع خلیل‌زاده، میلاد محمدی (سامان قدوس، دقیقه ۴۶)، مهدی طارمی، وحید امیری (سعید عزت‌اللهی، دقیقه ۶۸)، محمد حسین کنعانی‌زادگان (مرتضی پورعلی گنجی، دقیقه ۸۳)، احمد نوراللهی، علی قلی‌زاده (مهدی قایدی، دقیقه ۸۳) و سردار آزمون (مهدی ترابی، دقیقه ۷۳) به مصاف بحرین فرستاد.

بحرین هم با ترکیب سید محمد جعفر، سید رضا عیسی، ولید الحیام، احمد نبیل، حمد شمسان،  علی حرم، جاسم الشیخ (عبداللطیف، دقیقه ۶۹)، کمیل الاسود، مهدی حمیدان (علی مدن، دقیقه ۶۲)، محمد مرهون و محمد الرمیحی در این دیدار حاضر شد.
 

ايران امروز (نشريه خبری سياسی الکترونیک)
«ايران امروز» از انتشار مقالاتی كه به ديگر سايت‌ها و نشريات نيز ارسال می‌گردند معذور است.
استفاده از مطالب «ايران امروز» تنها با ذكر منبع و نام نويسنده يا مترجم مجاز است.
Iran Emrooz©1998-2021