چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - Wednesday 15 July 2020
ايران امروز
iran-emrooz.net | Fri, 25.12.2015, 9:37

حمید رسایی: مراقب «فتنه اکبر» باشید


حمید رسایی از اصول‌گرایان تندرو و حامی محمود احمدی‌نژاد در یک سخنانی در قزوین گفته است، «فتنه‌های قبلی تمام شده اما فتنه‌های جدید در راه است که مهمترین آن فتنه اکبر است و نباید بگذاریم این فتنه‌ها به ما آسیب برساند.»

بخش‌هایی از سخنان حمید رسایی در  قزوین به‌مناسبت ۹ دی که خبرگزاری مهر آن را گزارش کرده است:

* هنوز عده ای هستند که می گویند به چه دلیل همچنان باید این روز را گرامیداشت مگر فتنه تمام نشده است که در جواب باید گفت شاید فتنه سال ۸۸ به پایان رسیده اما فتنه های دیگری در پیش است که باید مراقب باشیم.

* باید آنچه در فتنه ۸۸ رخ داد را به مردم بازگو کنیم تا جوانان هم بدانند چه کسانی در این روز علیه ولایت شعار دادند و اصل ولایت فقیه را زیر سوال بردند تا ایران نیز سرنوشت عراق و سوریه و دیگر کشورهای بحران زده را پیدا نکند.

* امروز باید ۹ دی ماه را که رهبری از آن به عنوان ایام الله یاد کردند را به یاد مردم بیاوریم تا شعارهای «تاجر ورشکسته برگرد به باغ پسته» را فراموش نکنند و بدانند چه کسانی برای کشور مشکل ساز شدند.

* در عاشورای سال ۸۸ عده ای از دوستداران حسینی به خیابانها آمدند تا از ولایت و امام حسین(ع) دفاع کنند و در برابر کسانی که ولایت را زیر سوال بردند و در عاشورا کف و سوت زدند و پرچم حسین را آتش زدند بایستند و نگذارند کشور آسیب ببیند.

* باید مردم بدانند در فتنه ۸۸ فرزند نامحرمی که امروز در زندان است به اراذل و اوباشی که از زندان آزاد شده بودند سه میلیون تومان داد تا در تهران آتش بازی و در رسانه های غربی جنجال کنند که اینها مخالفان نظام هستند و در همین شرایط برخی بیانیه دادند که چرا با این افراد برخورد می کنید.

* چه کسی به فتنه گران هویت داد و از آنها حمایت کرد، قبل از ۹ دی در دانشگاه عکس امام را آتش زدند و کسانی که می گفتند ما خط امام هستیم از اینها حمایت کردند و در رسانه های غربی شعارهای «نترسید نترسید ما همه با هم هستیم» سردادند مگر می شود ادعای خط امامی داشت و از آشوبگر دفاع کرد.

* برخی از کسانی که از دیوار لانه جاسوسی بالا رفته بودند قلب خود را آنسوی دیوار جاگذاشتند و امروز از مشهد به عنوان اصلاح طلب برای مجلس نام نویسی می کنند در حالی که خیلی از این آقایان درس خوانده انگلیس هستند.

* ۳۷ سال است ملت فهیم ایران شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا و حمایت از فلسطین سرداده‌اند اما در این جریانات عده ای گفتند «چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است» و من می گویم هر کس این حرف را میزند غلط گفته است.

*  کسانی که شعار «نه غزه نه لبنان سردادند» و دستبند سبز بستند امروز از سردار سلیمانی و شهدای حرم در ظاهر حمایت کرده و فکر می کنند ما گذشته را فراموش کرده‌ایم.

* شما که بدون سلام و السلام به رهبری نامه نوشتی و قبل از همه در سایتها منتشر کردی مگر خودتان با همین شورای نگهبان و همین صندوقها رئیس جمهور و رئیس مجلس نشدید که بعدها همه چیز را زیر سوال بردید.

* در فتنه برخی انسانهای موجه، اصلاح طلب و حتی اصولگرا سکوت کردند و برخی دو پهلو صحبت کردند و شفاف حرف نزدند و زمانی که یک آقایی خواست در خطبه های نماز حاضر شود رسانه ها تبلیغ کردند تا همه به نماز جمعه بیایند و با کفش نمازخواندند و آن آقا در نماز گفت اگر مردم نخواستند امیرالمومنین هم باید کنار بود و شبهه ایجاد کردند باید پرسید چرا وقتی امروز مردم شما را نمی خواهند کنار نمی روید و خود را دوباره مطرح می کنید.

*این فضای مجازی که اخلاق را نشانه گرفته است شاید چیزهای خوبی هم داشته باشد اما آسیب رسان است و اگر در گذشته یک جوان وارد اجتماع می شد یک چاقوی تیز در سر راهش بود که می توانست وی را زحمی کند امروز هر جوانی که پا به اجتماع می گذارد با ۲۰۰ چاقوی سمی در فضای مجازی روبرو می شود.

* در فضایی که هنوز پیکر شهدا می آیند و خانواده ها داغدار فرزندان خود هستند برخی غیرت دینی و هویت خود را گم کرده اند و آمریکا هم همین را می خواهد و نگران افکار و اندیشه های حسینی است.

* از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون مشخص شده هر جا اسلام ناب محمدی بوده نفوذ امکان نداشته و هر جا اسلام آمریکایی بوده دشمنان براحتی نفوذ کرده و اهداف خود را پیاده کرده اند به همین دلیل آمریکا هرگز از اسلام عربستان نگرانی ندارد چون اسلام آنها هویت ندارد و مخالف استکبار و کفر نیست.

* هیج یک از امامان ما به مرگ طبیعی و بیماری از دنیا نرفتند بلکه همه توسط حاکمان جور شهید شدند که این موضوع نشان می دهد دین و سیاست با هم است و جدایی آن معنا ندارد.

* امروز باید غیرت دینی و هویت اسلامی داشت وگرنه فرقی نمی کند از بیت امام باشی یا از جای دیگر زیرا گاهی نفوذ با ریش و نماز و ظاهر دینی و اسلامی و از طریق افراد سر شناس و شناسنامه دار است.

* برخی افراد تاثیرگذارند و رفتار آنها پیامد دارد وقتی آقای ظریف با اوباما دست می دهد جای سوال دارد چطور وزیران خارجه ما در ۳۷ سال گذشته یک بار هم با سران آمریکا روبرو نشدند اما شما به یکباره با آنها روبرو شده و دست دادید.

* وقتی با کری قدم میزنید در واقع این پیام داده می شود که آمریکا می گوید ای حزب الله لبنان، حماس و نیجریه، بزرگان را که پای میز مذاکره آوردیم دیگر شما چه کسی هستید و این همان نفوذ است.

* مردم به راحتی به افراد اعتماد نکنید، مراقب باشید و اگر افراد عوض شدند و از مسیر درست نرفتند شما هم نظرتان را عوض کنید.

* فتنه های قبلی تمام شده اما فتنه های جدید در راه است که مهمترین آن فتنه اکبر است و نباید بگذاریم این فتنه ها به ما آسیب برساند.

* امروز هیچ کشور اسلامی امنیت ندارد و حتی آمریکا با آنهمه ادعا قادر نیست مسائل امنیتی خود را حل کند اما ایران اسلامی به واسطه داشتن ولایت و رهبری بالاترین امنیت را دارد که خدا را شکرگزاریم.

* دشمنان به چند دلیل نمی توانند جمهوری اسلامی را سرنگون کنند که مهمترین علت آن داشتن ولایت فقیه است.

* دشمنان تنها راه نفوذ خود را ضربه زدن به ولایت فقیه می دانند اما داشتن رهبری با تقوی که زاهد و بی تفاوت به دنیاست و نیز مجتهدی با مدیریت بالا موجب شده تا از همه مشکلات عبور کنیم.

* امروز «فتنه اکبر» در راه است و عده ای می گویند باید بر رهبری نظارت شود و این موضوع به گونه ای مطرح می شود تا مردم تصور کنند تاکنون چنین چیزی نبوده و همه مشکلات ناشی از آن است.

* با این «فتنه بزرگ» می خواهند در اعتقادات، افکار و ذهن مردم تاثیر منفی بگذارند در حالی که رهبر انقلاب خودشان ۲۰ سال قبل هم گفتند نظارت صورت گیرد اما همین فتنه باز هم موضوع شورای رهبری را هم مطرح کرد تا شبهه ایجاد کند.

* تنها فایده این حرف ایجاد تزلزل در جامعه است لذا هشدار می دهیم که مراقب «فتنه اکبر باشید» و نگذارید به جایگاه ولایت آسیبی برسد زیرا رهبری حافظ اصلی نظام است.Iran Emrooz
(iranian political online magazine)
iran emrooz©1998-2020
e-mail:
ايران امروز (نشريه خبری سياسی الکترونیک)
«ايران امروز» از انتشار مقالاتی كه به ديگر سايت‌ها و نشريات نيز ارسال می‌گردند معذور است.
استفاده از مطالب «ايران امروز» با ذكر منبع و نام نويسنده يا مترجم مجاز است.