چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - Wednesday 24 April 2019
بازگشت به صفحه اول
 |  درباره ايران امروز  |  تماس با ايران امروز  |  آگهی در ايران امروز  | 
  |   صفحه اول   |   خبرهای روز   |   سياست   |   انديشه   |   فرهنگ و ادبيات   |   جامعه   |   محیط زیست   |   RSS   |  

پیکر خواهرزاده موسوی گم شد

خواهرزاده مهندس میرحسین موسوی گفت: «جنازه برادرم را از بیمارستان ابن‌سینا برده‌اند و ما هرکجا دنبالش می‌گردیم کسی مسئولیت قبول نمی‌کند. هیچ‌کس مسئولیت بردن جنازه را قبول نمی‌کند و پاسخگوی ما نیستند»

iran-emrooz.net | Mon, 28.12.2009, 7:41

پارلمان‌نیوز: خواهرزاده مهندس میرحسین موسوی گفت:«جنازه برادرم را از بیمارستان ابن‌سینا برده‌اند و ما هرکجا دنبالش می‌گردیم کسی مسئولیت قبول نمی‌کند.»

سید رضا موسوی برادر سید علی حبیبی موسوی خامنه که در ظهر روز عاشورا با اصابت گلوله به شهادت رسید، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری فراکسیون خط امام مجلس«پارلمان‌نیوز»، در مورد مراسم تشییع و خاکسپاری، اظهار داشت: «متاسفانه جنازه برادرم را از بیمارستان برده‌اند و هرچه می‌گردیم جنازه را پیدا نمی‌کنیم.»

وی تاکید کرد:«هیچ‌کس مسئولیت بردن جنازه را قبول نمی‌کند و پاسخگوی ما نیستند.»

موسوی ادامه داد:«تا زمانیکه جنازه را پیدا نکنیم برگزاری هرگونه مراسمی منتفی است.»

خواهرزاده مهندس موسوی خاطر نشان کرد:«هر زمان که جنازه برادرم پیدا شود از طریق رسانه‌ها در مورد مراسم اطلاع رسانی خواهیم کرد.»


دستپاچگی کودتاگران از واکنش سبزها
نسبت به شهادت خواهرزاده مهندس موسوی


نوروز: خبرگزاری فارس؛ بازوی رسانه ای دولت کودتا با انتشار خبری مبنی بر شهادت خواهرزاده مهندس موسوی به دست تیم های ترور! تلاش کرد تا خشم مردم سبز نسبت به این موضوع را مهار کند و نیروی انتظامی دولت کودتا را در این ماجرا بیگناه جلوه دهد.

به گزارش نوروز، در خبر خبرگزاری کودتاگران آمده است: "تیم‌های ترور ضدانقلاب در اقدامی مشکوک یکی از نزدیکان میرحسین موسوی را به قتل رساندند. این اقدام مشکوک در حالی صورت گرفته است که گزارش ها حاکی از استفاده از اسلحه مخصوص تیم های ترور در این اقدام مشکوک دارد، چنانکه نوع سلاح و گلوله استفاده شده در این حادثه، نوعی خاص و کمیاب از گلوله و سلاح مخصوص تیم های ترور است."

خبرگزاری کودتا که به خوبی از میزان انزجار مردم ایران نسبت به گروه منافقین مطلع است، تلاش کرده تا شهادت "سیدعلی موسوی" را به گروه منافقین(مجاهدین خلق) نسبت داده و نیروی انتظامی و لباس شخصی ها را از این جنایت و کشته شدن دست کم 4 نفر دیگر از هموطنان سبزمان مبرا نشان دهد.

فارس در همین رابطه آورده: "همچنین گفته می‌‌شود بیش از ده نفر از اعضای کددار سازمان منافقین در اغتشاشات امروز بازداشت شده اند." و افزوده است: "پیش از این نیز مسئولین امنیتی کشور در جریان روزهای منتهی به 16 آذر از دستگیری برخی تیم‌های ترور که با هدف قتل و ایجاد درگیری سیاسی سازماندهی شده بودند خبر دادند."

بازوی رسانه ای کودتا آورده: "اما در این حادثه مشکوک آنچه بیش از همه قابل توجه بوده است، انتخاب خواهرزاده موسوی در میان جمعیت امروز حاضر در خیابان انقلاب است، انتخابی که اتفاقی به نظر نمی رسد. خواهرزاده میرحسین موسوی در اغلب تجمعات پس از انتخابات حاضر بوده و از این رو هدفی نشاندار برای تیم های ترور بوده است."

خبرگزاری فارس این خبر را دقایقی پس از بامداد بر روی خروجی خود قرار داده است.
مردم تهران امشب پس از پشت سرگذاشتن حوادث عاشورای خونین، در هنگام شام غریبان در برابر بیمارستانی که خواهرزاده میرحسین موسوی به آنجا منتقل شده بود، تجمع کردند و با شعار "میرحسین تسلیت تسلیت" با مهندس موسوی ابراز همدردی کردند.

از سوی دیگر مردم اکثر نقاط تهران بدون هماهنگی قبلی امشب بر پشت بام ها رفته و در اعتراض به کشته شدن هموطنان سبز خود فریاد الله اکبر سردادند.
Iran Emrooz
(iranian political online magazine)
iran emrooz©1998-2019
e-mail:
ايران امروز (نشريه خبری سياسی الكترونيك)
«ايران امروز» از انتشار مقالاتی كه به ديگر سايت‌ها و نشريات نيز ارسال می‌گردند معذور است. استفاده از مطالب «ايران امروز» تنها با ذكر منبع و نام نويسنده يا مترجم مجاز است.