دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - Monday 6 December 2021
ايران امروز
iran-emrooz.net | Sun, 06.03.2016, 6:58


(شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴)

آن یکی حضرت آیت‌الله که کارش تجارت لاستیک است، این یکی آیت‌الله هم که کارش تجارت شکر است، آن یکی امام جمعه هم که با نصف زن‌های شهرستانشان رابطه غیرافلاطونی داشته، این یکی حضرت آقا هم که بالای منبر استندآپ کمدی مرغ و خروس اجرا می‌کند، آن یکی حجت‌الاسلام که تخصص‌اش جوراب استارلایت بوده، قرائتی هم که ۳۷ سال است اوپرا وینفری حزب‌الله شده، قرآنی را که در ۲۳ سال نازل شد، سی و هفت سال تفسیر کرده هنوز به جزء دومش نرسیده، در عوض خودش کمدین شده.

آن یکی را هم که به اتهام زنای محصنه، رابطه نامشروع با اجنه، روابط ویژه با ارواح دستگیر کردند و این یکی هم که در اثر حمله آفتابه به دلیل اخلاق خانوادگی، وردست ناموسش بکلی دچار غیبت کبری شد، آن وقت آقای مصباح یزدی گفته که «شیاطین در صدد تخریب روحانیت هستند».

شیطان غلط می‌کند این کارهایی را که علمای اسلام بلدند بکند. شیطان از این کار‌ها بلد نیست. اگر محاکمه‌های دادگاه ویژه روحانیت را بفرستند برای بارگاه شیطان دو دور آن‌ها را بخواند، از شدت ناراحتی و غم و غصه سکته می‌کند. شیطان باید برود تازه جامع المقدمات را پیش شجونی بخواند و سیوطی را پیش پناهیان و لمعه را پیش طائب، تازه وقتی وارد درس خارج شد برود پیش آیت‌الله مصباح و از شدت خجالت از قم فرار کند و برود به جزایر برمودا.

طرف می‌گوید «شیاطین در صدد تخریب روحانیت هستند». شیاطین اصلا قد این حرف‌ها نیستند. حرف می‌زنید شما هم. به عقل جن می‌رسد که مثل آیت‌الله مصباح از قم سه دور کره زمین را دور بزند، برای اینکه هر کوبایی را مسلمان کند یک میلیون دلار از بیت‌المال پول بگیرد؟ که چی؟ که در کشور کوبا بعد از سی سال چهار صد تا مسلمان شیعه نماز بخوانند. آنوقت هر سال چهل هزار نفر توی قم بی‌دین بشوند.

بعد معاون سیاسی استاندار تهران دیروز گفته: «نود درصد جوانان ما امروز به واسطه رفتارهای سیاسی ما از اسلام فاصله گرفته‌اند.» پس انتظار داشتی چکار کنند؟ انتظار داشتی وقتی یکی مثل احمدی‌نژاد می‌شود رئیس جمهور کشور، یک هیولایی مثل احمد خاتمی می‌شود امام جمعه تهران، یک ابوالهول مثل علم الهدی می‌شود امام جمعه مشهد، از صبح تا شب علما در تلویزیون اباطیل می‌گویند و سالی چهارده ماه مملکت عزا و روضه خوانی است، جوانان مملکت به جای لاس و گاس بروند جمکران؟ یک نگاهی به عکس ده امام جمعه اول کشور بکن، ببین برای چی این جوانان از اسلام فاصله گرفتند. 

ايران امروز (نشريه خبری سياسی الکترونیک)
«ايران امروز» از انتشار مقالاتی كه به ديگر سايت‌ها و نشريات نيز ارسال می‌شوند معذور است.
استفاده از مطالب «ايران امروز» تنها با ذكر منبع و نام نويسنده يا مترجم مجاز است.
Iran Emrooz©1998-2021