ايران امروز

نشريه خبری سياسی الكترونيك

Iran Emrooz (iranian political online magazine)

iran-emrooz.net | Tue, 22.10.2019, 19:41

درخشش ایرانیان در ووشو قهرمانی جهان


ووشو قهرمانی جهان؛ سیفی و آهنگریان فینالیست شدند
در ادامه روز سوم از مسابقات ووشو قهرمانی جهان، عرفان آهنگریان و محسن محمد سیفی با برتری مقابل رقبای خود به دیدار نهایی صعود کردند.
به گزارش “ورزش سه” به نقل از تسنیم، روز سوم از پانزدهمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی جهان، امروز(سه‌شنبه) در شانگهای چین برگزار شد و عرفان آهنگریان و محسن محمدسیفی با برتری در دیدار نیمه‌نهایی به فینال مسابقات صعود کردند.
آهنگریان در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۶۵ کیلوگرم به مصاف  تابورا کلمنته از فیلیپین رفت و در دو راند متوالی موفق به شکست حریف خود شد تا نخستین فینالیست ساندا مردان ایران لقب گیرد.
نماینده کشورمان پیش از این موفق به شکست حریفانی از برزیل و اندونزی شده بود. آهنگریان برای کسب مدال طلا فردا به مصاف حریفی از روسیه خواهد رفت.
همچنین در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۷۰  کیلوگرم، محسن محمدسیفی در دور راند متوالی مقابل ژیائو یانگ لی از چین به برتری رسید تا به دیدار نهایی صعود کند.
سیفی پیش از حضور در دیدار نیمه‌نهایی موفق به شکست حریفانی از اندونزی و کره‌جنوبی شده بود. نماینده کشورمان برای کسب نشان طلا فردا به مصاف نماینده لبنان خواهد رفت.
پیش از این شهربانو منصوریان، الهه منصوریان و مریم هاشمی در ساندا بانوان و محمد علی مجیری در تالو موفق به کسب مدال طلا شده بودند و هانیه رجبی نیز در تالو به مدال نقره رسیده بود.